BLOGas.lt
Sukurk savo BLOGą Kitas atsitiktinis BLOGas

Nuogos lietuvaites!

Sveiki šiame bloge parašysiu apie naują svėtainę, kurioje rasite nepilnamečių ir pilnamečių nuogų Lietuvos merginų.Taigi vykdykite nurodymus šiame bloge ir gausite tai ko norite, beje, nepamirškite įsikelti ir savo foto, nes neleis matyti kitų merginų foto .Taigi neaušinsiu burnos skaitykite punktus ir nebūkite varžomi įstatymų!!!

1. Spaudžiame >>> Cia

Atsidaro registracinis langas spaudžiame registruotis be email adreso
Tuomet viską užpildome ir spaudžiame registruotis.

SVARBU UZPILDYTI MOKSLO ISTAIGA IR PRISIJUNGUS IKELTI NUOTRAUKA UZSIREGISTRAVUS ARBA NEMATYSITE NUOTRAUKU! TAIP PAT SVARBU IVESTI NEISGALVOTA VARDA, JIS BUS PATIKRINTAS.

Patvirtiname savo numerį ir galu gale mes jau esame VK nariai.
Ką toliau daryti??? toliau prisijungę isikeliame foto ir pasirenkame mokyklą :)
Na štai ir viskas dabar jūs esate pilnavertis šio puslapio narys ir per 24h adminai jums suteiks Full acess teises ty galėsite per paiešką ieškotis merginų atskleidžiama visa info numeriai ir t.t kokia 50% merginų įsikėlę foto apsinuoginusios!!!
Atminkite jei norite matyti vyresnes nei 18 metų merginas turite įkelti savo arba kito žmogaus foto svarbu, kad būtų tikroviška

Šia svėtainę slepia valdžia nuo ONE.lt,Videogagos lankytojų kadangi Lietuvoje Pornografija yra nelegalu, o svėtainė patalpinta užsienio serverije todėl jie nieko negali padaryt!!!
Viena foto iš ten:

Šita Agnė iš Šiaulių. Yra ir daugiau jos foto… ;)

Patiko (0)

Rodyk draugams

Rašyti komentarą

Privalai prisijungti, kad galėtum rašyti komentarą